HOTELE DIAMENT to największa polska sieć hoteli biznesowych działająca na południu kraju. Posiada 13 obiektów o standardzie 3 i 4 gwiazdek, zlokalizowanych w siedmiu miastach: Katowicach, Gliwicach, Chorzowie, Zabrzu, Siemianowicach Śląskich, Wrocławiu i Ustroniu. Sieć oferuje ponad 2000 miejsc noclegowych w 1060 komfortowo wyposażonych pokojach. Obiekty wyróżniają się różnorodnym charakterem – od dużych hoteli biznesowych, przez kameralne, butikowe hotele w zabytkowych kamienicach, po stylizowane obiekty w górskich lokalizacjach. Do dyspozycji gości pozostaje niemal 3000 m² profesjonalnych przestrzeni konferencyjnych oraz pełna obsługa gastronomiczna w każdej lokalizacji.
Hotele Diament działają wyłącznie w oparciu o polski kapitał i mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wyróżnikiem oferty jest jednolity standard usług w całej sieci oraz elastyczność w dopasowywaniu oferty do potrzeb klientów.
Dodatkowym atutem jest Diamentowa Karta – bezpłatny program lojalnościowy dostępny we wszystkich hotelach sieci. Karta oferuje realne korzyści: zniżki na noclegi i pakiety pobytowe przy rezerwacjach dokonanych przez stronę internetową, a także możliwość wcześniejszego zameldowania i późniejszego wymeldowania, jeśli pokój jest dostępny. Posiadacze karty mogą również liczyć na bezpłatny drink powitalny i – w miarę dostępności – bezpłatny upgrade pokoju do wyższego standardu.
Hotele Diament to sprawdzony partner w podróży – zarówno tej biznesowej, jak i prywatnej.